LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritje e jashtëzakonshme/ Berisha në bastionin e djathtë, qindra demokratë në mbështetje të tij

2 Nëntor 2021, 16:17, Politikë CNA
Pritje e jashtëzakonshme/ Berisha në bastionin e djathtë, qindra

Ish kryeministri Sali Berisha po mban “Foltoren” e 14 në Kamëz. Lideri historik i PD, është pritur nga qindra qytetarë në mënyrë të jashtëzakonshme.

Berisha është pritur me këngë e daulle dhe brohorima e thirrje nga demokratët në Kamëz, që kanë mbushur plot Pallatin e Kulturës, ku po mbahet takimi.

Kujtojmë se deri më tani Berisha ka realizuar 13 Foltore. Të premten Berisha do të zhvillojë takim me demokratët e Lushnjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga