LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Qindra demokratë në pritje të liderit historik/ Ndizet atmosfera në Kamëz

2 Nëntor 2021, 16:05, Politikë CNA
Video-Qindra demokratë në pritje të liderit historik/ Ndizet

Qindra qytetarë dhe demokratë të Kamzës janë mbledhur përpara Pallatit të Kulturës, në pritje të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Lideri historik i PD do të zhvillojë në Kamëz ‘Foltoren’ e 14-të. Kujtojmë këtu se lëvizja e Berishës ka si qëllim bashkimin e së djathtës dhe kthimin e PD-së në vlerat e saj demokratike.

Deri tani Berisha ka zhvilluar takime në Tiranë, më pas në Fier, në Vlorë, në Durrës, në Elbasan, në Gjirokastër, Shkodër, Korçë, Kukës, Dibër dhe Berat, në Kavajë, në Lezhë./CNA.al

Lajmet e fundit nga