LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Nga Presidenca në bankat e shkollës/ Meta shkel masat anti-Covid

27 Shtator 2021, 08:26, Aktualitet CNA
Foto-Nga Presidenca në bankat e shkollës/ Meta shkel masat anti-Covid

Presidenti Ilir Meta, është shfaqur sot në bankat e shkollës, me një mesazh për të gjithë nxënësit të cilët sot i janë shkolllave.

?Një vit të mbarë dhe me plot arritje të shkëlqyera në rrugën e dijes, veçanërisht për vogëlushët, të cilët ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës!

Urime të ngrohta dhe shumë suksese për të gjithë mësuesit dhe profesorët në misionin e tyre fisnik?, shkruan Meta në rrjete sociale, ndërsa publikon dhe foton ku është ulur në bankën e parë, pa asnjë masë anti-covid.

Meta shfaqet pa maskë, pa mbajtur distancë, siç janë masat e vendosura nga Komiteti i Ekspertëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga