LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nisja e vitit të ri shkollor/ Rama urime dhe propagandë

27 Shtator 2021, 06:22, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ju ka uruar vitin e ri shkollor, nxënësve të arsimit parauniversitar që sot rikthehen në shkolla.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Rama risjell në vëmendje edhe shkollat e rindërtuara pas dëmtimit nga tërmeti.

 ?Mirëmëngjes dhe me zilën e parë që bie për disa nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor, shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen?, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga