LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je pak femëror, dukesh si homoseksual”/ Arjan Konomi vë në siklet konkurrentin e ri të Përputhen

29 Qershor 2021, 16:45, Lifestyle CNA
“Je pak femëror, dukesh si homoseksual”/ Arjan Konomi vë

Gjatë takimit me Linditën, Dashi është shfaqur shumë i distancuar. Ajo e ka pyetur nëse është ndjerë ndonjëherë i bullizuar.

Kjo temë është diskutuar edhe në studio ku opinionisti Arjan Konomi e ka pyetur Dashin nëse është ndjerë i bullizuar për faktin se duket pak si femëror dhe të tjerët mund të kenë mednuar se është homoseksual.

Dashi është shprehur se kjo nuk është aspak e vërtetë sepse nëse do të ishte kështu nuk do të merrte pjesë në emision./ CNA.al

Lajmet e fundit nga