LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tea dhe Fatjoni në një lidhje dashurie?/ Detajet që i nxjerrin zbuluar

29 Qershor 2021, 08:49, Lifestyle CNA
Tea dhe Fatjoni në një lidhje dashurie?/ Detajet që i nxjerrin

Disa ditë më parë Tea Trifoni dhe Fation Kuqari kanë qenë duke kaluar disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Fansat kanë aluduar se dyshja mund të jenë bashkë por ata e kanë mohuar duke thënë se janë me rreth shoqëror dhe jo vetëm të dy.

Ditën e djeshme grupi i Përputhen ka qenë për audicione në Prishtinë. Grupi ka qenë në furgon ndërsa në një video të hedhur Tea shihet në një makinë të dy me Fatjonin.

Këto janë detaje që të bën të mendosh se Tea dhe Fationi janë bashkë në një lidhje dashurie. Akoma nuk ka reagim por presim nëse do të ketë ndonjë konfirmim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga