LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Feston sot ditëlindjen/ Ja si duket Adrola Dushi në 28-vjetorin e saj

28 Qershor 2021, 09:04, Lifestyle CNA

Adrola Dushi është një ndër figurat më të pqlyera të modelingut. Sot bukuroshja brunë festoon 28 vjetorin e saj.

Më e lumtur se kurrë pranë të birit dhe familjarëv të tjerë ishe festa e ditëlindjes së modeles.

Adrola zgjodhi që për ditëlindje të ishte e veshur me një fustan që ndricon, një palë sandal dhe një dekor më tullumbace të zeza./ CNA.al

Lajmet e fundit nga