LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I jemi nuk është faji”/ Pas ndarjes nga Ledjana, ja kush po i qëndron afër Mevlanit

28 Qershor 2021, 08:18, Lifestyle CNA
“I jemi nuk është faji”/ Pas ndarjes nga Ledjana, ja kush

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i komentuar në “Përputhen”. Prej kohësh ata kanë deklaruar se janë ndarë me njëri tjetrin. Pas përfundimit të romancës të dy kanë hedhur kunja me këngë të ndryshme.

Por Mevlani ende nuk është parë me një vajzë tjetër. Pas ndarjes ata që po i qëndrojnë afër janë prindërit e tij.

Së fundmi ai ka hedhur një video në rrjetet e tij sociale. Teksa shihen të lumtur dhe në sfond dëgjohet kënga e Mevlanit ?Shuj shuj?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga