LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vuante nga tumori në gji/ Ish konkurentja e “Përputhen” i nënshtrohet operacionit

28 Qershor 2021, 06:32, Lifestyle CNA
Vuante nga tumori në gji/ Ish konkurentja e “Përputhen” i

Ina Kollcaku është njëra nga protagonistet që njihet falë emisionit ?Për?puthen l?. Në një lidhje skype Ina ka bërë me dije se ajo kishte pasur një problem serioz në trupin e saj,po tashmë ishte mir.

Ajo u shpreh se i ishte shfaqur një masë tumoriale në gjirin e saj të djathë dhe për këtë i është dashur ti ushtrohet një operacioni.

Ajo shtoi se tashmë ndodhet në shtëpi dhe dukej në gjendje të mirë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by E Diell ?? (@ediell_topchannel)

Lajmet e fundit nga