LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tërheq vëmendjen me pamjen e saj/ Fotot më provokuese të aktores shqiptare

27 Qershor 2021, 07:37, Lifestyle CNA
Tërheq vëmendjen me pamjen e saj/ Fotot më provokuese të

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar ?O sa mirë?. Më pas u bë pjesë e ?Duplex? ku u evidentua për linjat e saj.

Pas kësaj videot që qarkulluan në rrjet teksa ajo kërcente me të brendshme para kamerës bënë zhurmë të madhe në mediat rozë, duke e rikthyer sërish në qendër të vëmendjes bukuroshen kaçurrelse. Së fundi ajo u bë pjesë e klipit të këngëtares Kida, ?Edhe sa?, ku dalloi me pamjen dhe linjat e saj perfekte.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Arta Elezaj./ CNA.al  

Lajmet e fundit nga