LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas fotos në krevat me Encën/ Bearti i Përputhen: Seksi më i mirë..

26 Qershor 2021, 08:43, Lifestyle CNA
Pas fotos në krevat me Encën/ Bearti i Përputhen: Seksi më i

Beart Rexhepi është një nga ish konkurrentët më të komentuar në mediat rozë. Pas ndarjes nga Tea, Bearti po merret më shumë me veten dhe projektet e tij.

Së fundi ai do të jetë pjesë e projektit më të ri të këngëtares Enca Haxhia. Në një intervistë për Prive, Bearti ka shpjeguar se me Encën fillimisht e lidh një projekt.

I pyetur se sa seksi është Enca nga 1-10 ai përgjigjet 12.

Nuk kanë munguar edhe pyetjet e nxehta. I pyetur se kur është seksi më i mirë para apo pas ushtrimeve, Bearti shprehet pas martesës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga