LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë po ndodh?/ Tea dhe Fationi bashkë me pushime

26 Qershor 2021, 11:06, Lifestyle CNA
Çfarë po ndodh?/ Tea dhe Fationi bashkë me pushime

Tea Trifoni është një nga vazjat më të përfolura në mediat rozë. Pas ndarjes nga Beart Rexhepi, Tea ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale po ashtu edhe në intervista dhe emisione.

Së fundi Tea dhe Fationi kanë habitur ndjekësit teksa shihen së bashku me pushime. Ajo ka publikuar disa video ku shihet në shoqërinë e Fationit dhe krahas shkruan: Roja e plazhit për sot.

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes dyshes, ndoshta ndonjë shkëndijë dashurie apo thjesht shoqëri, kjo mbetet për tu parë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga