LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani fshin çdo kujtim me Ledjanën/ Ja verpimi i fundit i ish konkurrentit

26 Qershor 2021, 12:41, Lifestyle CNA
Mevlani fshin çdo kujtim me Ledjanën/ Ja verpimi i fundit i ish

Ledjana dhe Mevlani nuk kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin që pas daljes nga Përputhen. Në akuzat që shpesh i drejtonin njëri-tjetrit, Ledjana hodhi dyshime se kënga ?Ledjana? mund të ishte e vjedhur.

?Vjen së shpejti versioni origjinal?, ka shkruar Ledjana përkrah videos së shkurtër, duke treguar se për pak kohë do të zbulohet gjithë e vërteta.

Pas kësaj Mevlani ka fshirë kujtimin që kishte me Ledjanën. Ai ka vendosur të fshijë këngën ?Ledjana? nga Youtube.

Duket se mes dyshes gjërat nuk do të rregullohen dhe se gjithçka ka përfunduar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga