LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk fshihet më/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë me futbollistin e njohur

26 Qershor 2021, 13:02, Lifestyle CNA
Nuk fshihet më/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e

Dy vite më parë në mediat e huaja u përfol se këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira ishte në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur Alberto Botia.

Pak muaj më parë u zbulua se futbollisti e kishte propozuar këngëtaren për martesë.Gazetarja greke, Marena Kardigiannopoulou, është shprehur se Foureira e ka pranuar propozimin për martesë të bërë nga partneri i saj.

?Në një moment në revistën Hello ne kishim disa fotografi të Eleni që ishte me Alberton dhe kishim shumë kohë për t?i parë së bashku. Alberto kishte ardhur nga Arabia Saudite për ta parë, ne bëmë një lajm dhe e kishim kërkuar shumë dhe i vendosëm titullin se ata janë përsëri së bashku dhe kështu publikuam një lajm ekskluziv.

Pastaj e kuptuam që ata të dy në atë kohë i kishin dhënë një shans të dytë njëri-tjetrit, sepse ishin larg për një kohë, por kur dy njerëz duan të jenë së bashku, unë mendoj se pengesat dhe distanca mund t?i kapërcejnë të gjitha dhe ne e kuptuam kur bisedonim me shumë njerëz që Eleni donte ta merrte atë me shumë seriozitet.

Ajo ishte e interesuar për karrierën e saj, por njëkohësisht edhe për jetën personale. Ky burrë arriti t?i provojë asaj pavarësisht nga distanca se ai është gjithmonë pranë saj në të mirë e në të keq. Ai hoqi dorë nga gjithçka dhe erdhi për ta parë atë dhe padyshim që i dha këtë shansin e dytë dhe sot përfundojmë me propozimin për martesë që thotë Marena ?, është shprehur gazetari Aris Kavatzikis.

Së fundi këngëtarja ka konfirmuar se është në një lidhje me futbollistin. Ajo ka publikuar nëj foto së bashku me Botia dhe e shoqëron postimin me një emoji zemër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga