LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kur do e publikojë këngën?/ Tea Trifoni rrëfehet për fansat

26 Qershor 2021, 20:01, Lifestyle CNA
Kur do e publikojë këngën?/ Tea Trifoni rrëfehet për

Tea Trifoni është një nga ish-konkurentet e ?Përputhen? më në zë.

Disa javë më parë bëri bujë deklarata e saj se është duke punuar për nxjerrjen e një kënge të sajën, ashtu si shumë ish-konkurentë të tjerë të ?Përputhen?.

Sot ajo është pyetur nga fansat në ?Instastory? nëse do ta publikojë këngën, apo nëse është bërë pishman nga komentet negative.

Tea ka deklaruar se nuk është penduar për këtë gjë dhe tregon se po punon akoma për projektin e ri.

?Jo jo, komente negative s?ka pasur, puna është në progres?, përgjigjet ish-konkurentja, ndërsa një tjetër fansi i ka rrëfyer se kënga do të vijë saë shpejti, pasi e ka të vështirë të punojë në vapë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga