LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U ndjeva e bullizuar në Përputhen”/ Rrëfimi prekës i Aristelës: Arsyeja pse vendosa balonin

26 Qershor 2021, 07:51, Lifestyle CNA
“U ndjeva e bullizuar në Përputhen”/ Rrëfimi

Aristela Leka është shprehur se është ndjerë e bullizuar në program.

E ftuar në emisionin Abc e pasdites, Aristela rrëfen se për herë të parë në jetë ishte ndjerë shumë e shëndoshë dhe një nga arsyet që vendosi balonin ishte bullizmi që kishte përjetuar gjatë eksperiencës së saj në Përputhen.

?Për herë të parë në jetën time jam ndjerë shumë e shëndoshë vetëm në televizor. E kam vuajtur, se kisha ndjerë kurrë. Kam bërë ndërhyrje me balon dhe ishte kjo arsyeja, një ndër arsyet?, shprehet Aristela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga