LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në takim sqarues/ Arjani përpiqet të bashkojë Ledjanën dhe Mevlanin

29 Qershor 2021, 08:01, Lifestyle CNA
Në takim sqarues/ Arjani përpiqet të bashkojë Ledjanën

Arjan Konomi është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar. Ai është bërë pjesë si opinionist në Përputhen nga ku është bërë edhe më i pëlqyer dhe i komentuar.

Ledjana ka qenë një ndër personazhet më të komentuar për lidhjen e saj me Mevlanin. Arjani ka qenë një ndër ?fansat? e tyre për këtë lidhje.

Pas shumë okhe mungese Ledjana ka qenë dje prezente në turin e Prishtinës.

E ulur afër Arjanit ai shprehet se do te kënë një takim sqarues për të gjitha situatat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga