LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja më hot e fitnesit/ Fotot shpërthyese të Ana Cheri

28 Qershor 2021, 12:44, Lifestyle CNA
Modelja më hot e fitnesit/ Fotot shpërthyese të Ana Cheri

Modelja shumë e komentuar e fitnesit, Ana Cheri nuk ndalet së reklamuari linjat e saj fantastike të trupit.

Ajo është tejet e apasionuar pas palestrës dhe shpesh herë ndan me fansat e saj sesione nga stërvitja e saj ditore.

Ana numëron më shumë se 12 milionë ndjekës në Instagram dhe nuk nguron të ndajë foto ku pozon seksi dhe shpesh herë toples.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga