LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me kaçurrela dhe bikini/ Ana e “Përputhen” ndez rrjetin

29 Qershor 2021, 14:08, Lifestyle CNA
Me kaçurrela dhe bikini/ Ana e “Përputhen” ndez rrjetin

Ana Lleshi është një tjetër personazh i Përputhen 2 që është komentuar pafund në mediat rozë për historitë e saj të dashurisë si dhe pamjen e jashtme.

Së fundi ish konkurrentja ka bërë një ndryshim në pamje dhe duket mjaft joshëse. Ana është kthyer në një bjonde me kaçurrela dhe pothuajse nuk njihet me pamjen e re.

Së fundi bukuroshja ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi me bikini duke treguar linjat perfekte.

Për më te për shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga