LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E përndjek hija e Mevlanit edhe në Prishtinë/ Fansat “mbysin” Ledjanën me pyetje

29 Qershor 2021, 16:20, Lifestyle CNA

Ledjana i është bashkuar turit në Prishtinë së bashku me ish konkurrentët e tjerë të Përputhen .

Ajo ka ndarë me ndjekësit shumë foto dhe video nga takimi i saj me fansat apo edhe udhëtimi me konkurrentët e tjerë.

Së fundi ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe ndjekësit kanë vërhsuar me komentet drejtuar Ledjanës. Në të shumtën e rasteve pyetja dhe komenti që i bëjnë më së shumti sigurisht që ka lidhje me Mevlanin.

“Ku e ke Mevanin? A do të jetë Mevlani  në Tetovë?”, janë pyetjet më të zakonshme të tyre.

Duket se Ledjanën do ta përndjekë gjithnjë hija e Mevlanit. Dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre pak ditë pas daljes së tyre nga Përputhen.

Arsyet ende janë të paqarta por nga postimet dhe provokimet e Ledjanës në rrjetet sociale duke se Mevlani e ka zhgënjyer me veprimet e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga