LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Me poza nga shtrati/ Ledjanën se keni parë kurrë më seksi

29 Qershor 2021, 14:43, Lifestyle CNA
VIDEO-Me poza nga shtrati/ Ledjanën se keni parë kurrë më

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të përfolura dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Ish konkurrentja e Përputhen i është bashkuar turit të Përputhen në Prishtinë ku ka takuar fansat e saj.

Nuk kanë munguar as pozat seksi nga Prishtina. Ledjana shfaqet shumë provokuese teksa publikon një video tejet sensuale nga shtrati.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga