LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Do t’iu bëjë për ujë të ftohtë/ Kejvina Kthella tregon të pasmet me tanga

29 Qershor 2021, 13:37, Lifestyle CNA
VIDEO-Do t’iu bëjë për ujë të ftohtë/

Modelja Kejvina Kthella ka ngritur temepraturat në rrjet duke u shfaqur më seksi se kurrë.

Bjondina e Instagramit ka publikuar një video ku tregon linjat e saj bombastike.

E veshur me bikini të kuqe dhe minimalist Kejvina nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga