LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pika e saj më e “fortë” janë të pasmet/ Njihuni me brunen që do t’iu lërë pa fjalë  

29 Qershor 2021, 15:34, Lifestyle CNA
Pika e saj më e “fortë” janë të pasmet/ Njihuni

Salome Martha është një modele seksi e rrjeteve sociale. Ajo është bërë mjaft e njohur falë fotove të saj provokuese dhe formave të saj bombatsike.

Në fotot e saj, Martha ekspozon më së shumti të pasmet e saj, që duket se janë ?pika e saj? më e fortë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga