LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E shtrirë në shtrat pa asnjë rrobë në trup/ Modelja shfrenon imagjinatën e meshkujve

29 Qershor 2021, 15:53, Lifestyle CNA
E shtrirë në shtrat pa asnjë rrobë në trup/ Modelja

Modelja Carlota Ensen?at nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj. Modelja me mijëra ndjekës në rrjetet sociale ka një fizik marramendës plot muskuj.

Ylli i Instagramit duket se është një adhuruese e fotove topless dhe nudo pasi në llogaria e saj në rrjetet sociale është plot me foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Pamja e saj nuk ka nevojë për fjalë ndaj ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Carlota Ensenat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga