LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Më bllokon Lindita”/ 33 vjeçari “ngec” në takim

29 Qershor 2021, 16:36, Lifestyle CNA
“Më bllokon Lindita”/ 33 vjeçari “ngec”

33 vjeçari, Dashi Sela është konkurrenti më i ri në Përputhen 40+. Që në hyrjen e itj të parë rrëfeu se kishte ardhur me qëllime të qarta madje zgjodhi dhe vajzën me të cilën donte të dilte.

Dashi zgjodhi Linditën dhe sot po transmetohet takimi i tyre që duket se prej emocioneve nuk ka patur një ndikimi ashtu siç pritej.

Dashi u shpreh se ishte tejet i emocionuar pasi ishte hera e paerë që dilte në takim para kamerave dhe ndihej i bllokuar apo më shumë në siklet pranë Linditës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga