LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi Mevlanit në Ulqin

25 Qershor 2021, 08:20, Lifestyle CNA
Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët  më të pëlqyer dhe komentuar të Përputhen. Ai është diskutuar për shumë për mardhënien e tij me vajzat Brenda në program.

Ditën e djeshme Mevlani festoi 34 vjetorin e tij, por grupi ka qenë në tur në Ulqin ku edhe kanë festuar ditëlindjen e tij.

Fasnat e Ulqinit e kanë pritur duke i kënduar këngën e ditëlindjen edhe me tortë gjithashtu. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar si duhet, pasi kanë përfunduar së kënduari fansat ja hedhin tortën në ftyrë atij.

Mevlani e kaloi duke qeshur dhe duke marrë çdo gjë lehtë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga