LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes nga Atdheu/ Një tjetër ish konkurrent “gjuan” Sarën

24 Qershor 2021, 09:04, Lifestyle CNA

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj, pak kohë kohë më parë konfirmuan ndarjen e tyre. Megjithatë dyshja kanë vendosur që të ruajnë një raport shoqëror shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Por tani që është beqare duket se një tjetër ish konkurrent po i vardiset sërish Sarës. Bëhet fjalë për Erlind Kapllanin.

Ai ka kujtuar takimin e tij me Sarën në Përputhen, ku u përpiqej të gatuante për të.

Në një video ku është transmetuar takimi i Shqipes dhe Giusepes, Erlindi ka komentuar duke etiketuar Sarën.

?Eeh si iken vitet nuk jane ndje hic ? akoma tu gatu vet se jam koprac me te cu n restorant ??, shkruan Erlindi, ndërsa Sara i përgjijet: ?Nuk ndryshon njeriu o Erlind sado vite te kalojne?.

Nuk e dimë nëse dyshja po shoqërohen më njëri-tjetrin por komente të tilla gjithnjë i bëjnë ndjekësit të dyshojnë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga