LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

24 Qershor 2021, 16:29, Lifestyle CNA
Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni

Ish-konkurrentja e ?Për?puthen +40?Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga