LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

24 Qershor 2021, 10:25, Lifestyle CNA

Këngëtarja me famë botërore, Britney Spears, ka folur për herë të parë për betejën ligjore me të atin.

Ylli i muzikës ka kërkuar t?i japë fund marrëveshjes që ka kontrolluar karrierën e saj, financat dhe vendimet personale për më shumë se një dekadë.

Britney ëhtë shprehur se kontrrolli i të atit e ka penguar atë të krijojë një familje me të dashurin Sam Asghari.

?Unë dua të jem në gjendje të martohem dhe të kem fëmijë. Më thanë që nuk jam në gjendje të martohem.

Unë kam një IUD brenda meje kështu që nuk do të mbetem shtatzënë por kjo e quajtur ?skuadër? nuk më lejon të shkoj te mjeku sepse nuk duan që unë të kem fëmijë të tjerë?, tha Britney.

Britney tha se heshtja e saj ka krijuar përshtypjen në publik se i ka miratuar këto rrethana. ?Jam gënjyer dhe i kam thënë të gjithë botës se jam mirë dhe e lumtur. Unë kam qenë në mohim, në shok. Jam traumatizuar?, tha këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga