LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO- Të kapur dorë për dore/ Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani nuk i ndahet Antonelës

24 Qershor 2021, 06:58, Lifestyle CNA

Antonela dhe Mevlani duket se tashmë janë të pandashëm.

Që pas daljes nga Përputhen dyshja janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundi Antonela dhe mevlani kanë surprizuar fansat me vperimin e tyre.

Një ditë më parë Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” dhe Antonela i ka befasuar të gjithë teksa afrohet dhe e kap për dore duke e shoqëruar për në skenë.

Duket se dyshja kanë sheshuar të gjitha keqkuptimet që kanë patur me njëri-tjetrin në Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga