LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës/ Tregon të pasmet “bombë”

24 Qershor 2021, 06:45, Lifestyle CNA

Morena Taraku është një nga këngëtaret që gjithnjë tërheq vëmendjen me stilin e saj të jetesës dhe sigurish pamjen.

Bukuroshja nga Kosova, provokon shpesh me fotot e saj ku tregon linjat e saj bombastike.

Së fundi ajo ka pozuar vetëm me të brendshme dh enuk nguron të tregojë të pasmet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga