LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Antonela surprizon Mevlanin për ditëlindje/ I sjell mesazhin nga personi i zemrës

24 Qershor 2021, 07:22, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba, një ditë më parë ka festuar 34 vjetorin e lindjes. Antonela është kujdesur që të surprizojë ish konkurrentin e Përputhen në këtë ditë të veçantë për të.

I ftuar tek emisioni Top Arena, Antonela ka surprizuar Mevlanin për ditëlindje duke i sjellë një videomesazh nga njeriu më i shtrenjtë.

Nëna e Mevlanit e ka uruar të birin, i cili ishte tejet i emocionuar pas surprizës.

Nuk kanë munguar as përqafimet mes Mevlanit dhe Antonelës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga