LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Futbollisti i famshëm nuk kursehet aspak/ Propozon të dashurën me unazën mijëra euro

24 Qershor 2021, 10:10, Lifestyle CNA

Futbollisti i njohur Riyad Mahrez gjatë pushimeve në Greqi i ka propozuar për martesë të dashurës së tij Taylor Ward.

Futbollisti nuk është kursyer apsak për të dashurën e zemrës dhe i ka dhuruar një unazë diamanti me vlerë rreth 470 mijë euro.

Në një postim në rrjetet sociale, dy herë fituesi i çmimit për lojtarin më të mirë afrikan të vitit, postoi disa foto me të fejuarën e tij.

?Jam shumë i lumtur për gjithçka. Ti je më e mira, je ajo që më duhet përgjithmonë në jetën time,? shkroi Mahrez në Instagram.

Nga ana tjetër, Taylor gjithashtu ndau fotot e tyre në Instagram, me një përshkrim:

?Nuk ka askënd me të cilin do të preferoja të jetoja, kjo është për jetën. Mezi pres të plakemi së bashku. Të dua?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga