LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Upsss-Të dy në një makinë/ Ledjana kapet mat me mashkullin misterioz

24 Qershor 2021, 08:38, Lifestyle CNA

Pas ndarjes nga Mevlani, Ledjana është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë.

Ish konkurrentja e Pëpruthen së fundi është kapur mat teksa udhëtonte në Kosovë me një mashkull misterioz.

Nga fotot  e publikuara nuk shihet qartë imazhi i djalit që po e shoqëron.

Kujtojmë se Ledjana dhe Mevlani viojnë të provokojnë dh ethumbojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Gjatë kësaj kohe, ish konkurrentja nuk ka lënë të kutpohet se po shoqërohet me dikë tjetër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga