LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

24 Qershor 2021, 15:59, Lifestyle CNA
Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga