LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Njëri fatorino e tjetri pasagjer/ Arjani dhe Mevlani bëjnë veprimin e papritur

24 Qershor 2021, 15:21, Lifestyle CNA

Arjan Konomi ka qenë këtë sezon opsioninisti i emisionit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në këtë program.

Pas përfundimit të gjithë konkurenët po zhvillojnë ture në qytete të ndryshme. Ditën e djeshme grupi është nisur për në Ulqinj.

Arjani ka dalë në derën e furgonit si fatorino dhe thërrët: Hajde edhe një se u mbush, edhe një për Ulqinj se atje do të jeni në orën 19:30 në sheshin kryesor.

Ndërkohë Mevlani i cili sillet si pasagjer i cili dorëzon lekët në fatorino./ CNA.al

Lajmet e fundit nga