LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

24 Qershor 2021, 17:49, Lifestyle CNA
Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga