LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet djali me të cilin Ledjana u kap në makinë/ Ja, kush është ai

25 Qershor 2021, 06:13, Lifestyle CNA
Zbulohet djali me të cilin Ledjana u kap në makinë/ Ja, kush

Ledjana u rikthye sërish në qendër të vëmendjes.

Një fotografi e saj në makinë me një mashkull misterioz, publikuar nga portalet kosovare, bëri xhiron mediatike.

U tha pamjet janë shkrepur në një karburant në Mitrovicë, por kush është mashkulli në fjalë dhe çfarë e lidh atë me Ledjanën?

Personi në fjalë është një mik i Ledjanës me origjinë nga Turqia, ai quhet Onur dhe me profesion është parukier.

Së fundmi, Onuri, me të cilin Ledjana bashkëpunon sa i përket imazhit të saj, në Tiranë është në përgatitje të hapjes së sallonit të ri të bukurisë në Mitrovicë, ku Ledjana si imazh do të jetë e ftuar në hapje.

Mes dyshes nuk ka as më shumë e as më pak se miqësi dhe bashkëpunim profesional.

Mister mbetet nëse Ledjana është në një lidhje të re apo jo, mirëpo sa i përket Onurit ? nuk ka asgjë të fshehtë e as të pasqaruar nga tani e tutje./CNA.al

Lajmet e fundit nga