LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Poza provokuese dhe linja perfekte/ Fotot më tunduese të modeles së njohur

22 Prill 2021, 08:36, Lifestyle CNA
Poza provokuese dhe linja perfekte/ Fotot më tunduese të modeles

Valentina Vitelli është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale ku tregon linjat e saj perfekte.

Valentina ka një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku numëron rreth 2.1 milionë.

Pozat e saj provokuese dhe format kanë bërë që Valentina të jetë një nga modelet më të pëlqyera të momentit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga