LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT WOW-Modelja më “hot” e momentit

21 Prill 2021, 07:41, Lifestyle CNA
FOTOT WOW-Modelja më “hot” e momentit

Lera Faraonova është një blogere dhe një influencuese në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur që pas pjesëmarrjes së saj në kompeticionet e bukurisë.

Faraonova provokon meshkujt teksa dhuron poza mjaft të nxehta. Modelja është shumë e apasionuar pas palestrës dhe rezultatet duken tek trupi i saj i tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga