LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kë të marrë e kë të lërë"/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të Përputhen

19 Prill 2021, 12:28, Lifestyle CNA
"Kë të marrë e kë të lërë"/ Atdheu

Konkurenti i Përputhen Atdhe Xharavina ka deklaruar se beson që shpirtin e tij binjak do të gjejë në Shqipëri si dhe tregoi se në jetën e tij ka pasur tre lidhje serioze.

I pyetur në një intervistë për Prive,  se kë do të zgjidhte mes Shqipes, Anës dhe Antonelës  konkurenti edhe pse u kthye në emision për këtë të fundit zgjodhi Anën.

Rikujtojmë se mes dyshes po niste një romancë e bukur dhe madje puthja e tyre në emision bëri bujë në rrjet, por përralla u prish kur Ana u përjashtua nga emisioni./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga