LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Askush nuk e di emrin e saj të vërtetë/ Njihuni me modelen që "tërbon" meshkujt

21 Prill 2021, 08:05, Lifestyle CNA
Askush nuk e di emrin e saj të vërtetë/ Njihuni me modelen

Modelja që njihet me emrin ?Autumn Falls?, është një nga vajzat më bombastike të Instagramit.

Ajo e ka nisur karrieërn e saj që në moshë të re dhe tani është një nga modelet më të njohura dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Autumn është një enigmë për ndjekësit dhe fansat e saj pasi nuk dihet ende emri i saj i vërtetë. Falls ka qenë dhe aktore e filmave për të rritur dhe mbase kjo është arsyeja pse ajo e mban të fshehtë identitetin e saj të vërtetë.

Për më tepër shihni fotot më përvëluese të bishës së Instagramit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga