LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

21 Prill 2021, 11:29, Lifestyle CNA
Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

?As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën??, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

?Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton?, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

Lajmet e fundit nga