LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Bora Zemani bën urimin e veçantë për dashurinë e saj të parë

21 Prill 2021, 08:28, Lifestyle CNA
FOTO-Bora Zemani bën urimin e veçantë për dashurinë e

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shumë momente nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi ajo ka zbuluar se babai i saj ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga ajo për dashurinë e saj të parë.

Me një foto nga fëmijëria, Bora shkruan: ?Edhe 100 vite të bukura për dashurinë time të parë! Të dua ba! Shumë, shumë!?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga