LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk i përmbajnë dot më ndjenjat/ Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthje në buzë

21 Prill 2021, 08:54, Lifestyle CNA
Nuk i përmbajnë dot më ndjenjat/ Ledjana dhe Mevlani

Në puntatën e kaluar të emisionit “Përputhen” është transmetuar takimi i Ledjanës dhe Mevlanit.

Duket se dyshja nuk munden të qëndrojnë pa u zënë me njëri-tjetrin, por pas zënkës pajtimi duket më i ëmbël.

Mevlani e ka surprizuar Ledjanën duke i sjellë si dhuratë inicialet ?M dhe L? me trëndafila të kuq dhe të bardhë.

Por jo vetëm kaq. Në mbyllje të takimit ata kërcyen së bashku në mes të skenës madje nuk i përmbajtën dot më ndjenjat dhe shkëmbyen edhe puthje në buzë në sy të të gjithëve.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga