LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mami e Mevlanit feston ditëlindjen/ Ja si e uron Ledjana

22 Prill 2021, 06:53, Lifestyle CNA
Mami e Mevlanit feston ditëlindjen/ Ja si e uron Ledjana

Ditën e djeshme, Mevlani ka zbuluar se një prej njerëzve të tij më të shtrenjtë, nëna e tij, ka festuar ditëlindjen.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, konkurrenti i Përputhen ka bërë një dedikim për të ëmën ku shkruan:

?Ti e din që unë jam fjalë pak dhe me vepra shumë. Kështu që falenderoj shumë zotin që kam një Nënë si ti dhe ishallah të bëhesh dhe 100 tjera dhe Allahu të rujtë.?

Ndërkohë nuk ka munguar as urimi i Ledjanës për nënën e Mevlanit.

?Edhe 100 vite të tjera të lumtura mami. Ke një mami të mrekullueshme pasi dhe vetë je i tillë ??? ?, shkruan Ledjana./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

Lajmet e fundit nga