LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi javor i financave/ Si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë këtë javë

15 Nëntor 2020, 11:37, Horoskopi CNA
Horoskopi javor i financave/ Si do të jetë marrëdhënia juaj

Me paratë tuaja mund të bëni atë që dëshironi me të, por kushdo që është afër jush dhe dëshiron t’ju japë këshilla mund ta bëjë dhe jo për këtë arsye duhet të ndihet i sulmuar nga ju që keni gjithmonë fjalën e fundit!

Në përgjithësi, jini shumë të kujdesshëm në punët tuaja financiare këtë javë në mënyrë që të mos përjetoni një humbje ose vështirësi të padëshiruar.

Binjakët

Këtë javë mund të merrni informacion ose një propozim për një angazhim të ri që do t’ju sjellë të ardhura shtesë.

Gaforrja

Do të keni marrëdhënie financiare me të huaj, të cilët do të kërkojnë më shumë vëmendje kur merren me ta.

Financat këtë javë për ju nuk do të jenë aq të mira. Do të shpenzoni para për të rrregulluar disa çështje që kanë mbetur pezull në biznesin tuaj.

Virgjëresha

Gjatë javës do të merrni vendimet e duhura dhe do të veproni patjetër praktikisht, me një perspektivë në çështjet tuaja financiare.

Peshorja

Fati do të jetë në anën tuaj, por kini kujdes se për çfarë e përdorni. Do të fitoni para jo vetëm nga puna aktuakle por edhe nga burime të tjera, të cilat mund të jenë, familja, biznesi, apo prona.

Akrepi

Marrëdhëniet tuaja financiare ose pasurore me njerëzit e lindur nën shenjat e zodiakut të ujit do të kërkojnë vëmendje: Akrepi, Peshqit ose Gaforrja.

Shigjetari

Gjatë këtyre shtatë ditëve ju mund të prisni ndihmë financiare, këshilla praktike ose veprime të tjera të favorshme nga njerëzit që kanë përvojën, burimet dhe njohuritë e nevojshme.

Bricjapi

Së pari, vëmendja juaj do të përqendrohet financiarisht, ku do të keni mundësinë të shijoni rezultate dhe sukses të vërtetë, për sa kohë që keni jo vetëm ambicie dhe motivim, por edhe vullnet për të punuar dhe luftuar.

Këtë javë mund të merrni para përmes përfaqësuesve të shenjave të zodiakut të ujit, qofshin ata të afërmit tuaj, punëdhënësit, qiramarrësit dhe të tjerët.

Peshqit

Punët tuaja financiare me njerëzit e lindur nën shenjën e Binjakëve, Peshores ose Ujorit do të jenë përfituese, për sa kohë që jeni në gjendje të komunikoni dhe të veproni në harmoni me ta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga