LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vajza, kujdes!/ Këta janë burrat që tradhtojnë më shumë sipas shenjës së horoskopit

14 Nëntor 2020, 14:25, Horoskopi CNA
Vajza, kujdes!/ Këta janë burrat që tradhtojnë më

Bricjapi

Burrat Bricjap shpesh kanë një marrëdhënie konfliktuale me sensin e tyre të moralit duke qenë se ata i lejojnë vetes të udhëhiqen shumë nga emocionet e tyre dhe  disponimi i momentit, prandaj nuk rekomandohet fuqimisht të filloni një marrëdhënie me njërin prej tyre nëse nuk e dini plotësisht synimet e tij. Ai mund të jetë shumë i dashur dhe besnik, por nuk duhet shumë, madje mungesa e vëmendjes, për ta udhëhequr atë që ta kthejë interesin e tij diku tjetër.

Shumë të vlerësuar nga shumica e njerëzve, ato janë “kafshë partiake” të vërteta, por situata ndryshon kur bëhet fjalë për marrëdhënie më të ngushta: Luani është krenar dhe kokëfortë, rrallë pranon këshilla dhe është gjithmonë i vendosur në bindjet e tyre. Kur nuk ndihet i vlerësuar dhe sidomos kur nuk ndjen vëmendje të mjaftueshme për veten e tij, ai nuk e ka shumë problem të kthejë shpinën.

Peshqit

Padyshim i dashur dhe i ndjeshëm, burrat që i përkasin shenjës së Peshqve nuk janë gjithnjë aq besnik dhe të qëndrueshëm sa mund të duket: ai fsheh (por jo shumë) një anë më pak të vlerësueshme kur vëren disa mospërputhje në sjelljen e të tjerëve dhe si përgjigje reagimi i tij është një shkëputje e shpejtë nga person që e lëndoi atë.

Gaforrja

Ekstremë në të gjitha aspektet, burrit që i përkasin shenjës së Gaforres nuk do të ndryshojnë kurrë gjendjen e tyre thellësisht humorale dhe të pakontrolluar: ata gjithmonë duhet të trajtohen me doreza përndryshe, nëse nuk janë të kënaqur, ata do të bëjnë gjithçka për ta bërë jetën e të tjerëve një torturë të vërtetë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga