LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo fundjavë për secilën shenjë

13 Nëntor 2020, 09:58, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo fundjavë për

Hëna dhe Venusi në aspektin negativ nuk janë të mira për shenjën tuaj. Në fushën profesionale, gjithashtu për shkak të disonancës së Saturnit, mund të përjetoni ndonjë keqkuptim ose diskutim. Në dashuri, nëse jeni në një lidhje, mund të lindin keqkuptime me partnerin tuaj. Fundjava nuk duket si më e mira, por shumë do të varet edhe nga qëndrimi juaj dhe mënyra se si përballeni me fatkeqësitë e periudhës.

Fundjavë që është gati të fillojë do të shënohet nga dyshimet dhe perplexities sipas horoskopit Paolo Fox. Ju nuk jeni plotësisht të bindur për disa zgjedhje të kohëve të fundit, por presionet që merrni nga bota e jashtme gjithashtu po japin një efekt negativ. Mundohuni të mos dekurajoheni. Merkuri në opozitë nuk do të ndihmojë çështjet ekonomike. Mos u dorëzo sepse këto janë situata të përkohshme.

Binjakët

Po vjen një fundjavë në të cilën mund të përjetoni momente shumë gazmore në dashuri , sigurisht që shumë varet edhe nga situata juaj sentimentale aktuale. Çiftet e reja mund të përfitojnë plotësisht nga ky qiell, ndërsa çiftet në krizë mund të gjejnë bashkëpunim. Në fushën profesionale do të ketë hipoteza që do të merren parasysh dhe do të merren vendime të rëndësishme. Mundohuni të mos veproni me impuls dhe të mendoni me kujdes se çfarë të bëni.

Gaforrja

Këtë fundjavë do të ketë disa probleme familjare për tu zgjidhur absolutisht. Në dashuri mund të përjetoni disa momente delikate : dikush mund të ketë rënë në dashuri me personin e gabuar dhe të mos ndihet i kundërpaguar. Në fushën profesionale, astrologu këshillon të keni kujdes sepse dikush po vozit kundër jush.

Në fundjavë, yjet presin ndonjë fërkim në familje dhe një tension shumë të madh. Edhe në punë, gjërat nuk shkojnë aq mirë sa dëshironi. Gjatë javës tjetër, disa çështje të pazgjidhura kontraktuale ose ligjore do të duhet të sqarohen. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të mbani sytë hapur, sepse grackat mund të jenë rreth qosheve.

Virgjëresha

Është një periudhë emocionesh të mëdha për ju e lindur nga shenja. Fundjava duket shumë pozitive sidomos në lidhje me ndjenjat edhe nëse do të ketë tensione me mjedisin përreth. Mundohuni të shmangni tensionin e panevojshëm dhe polemikat sterile sepse ato nuk çojnë askund.

Peshorja

Jeni të rrethuar nga njerëz të cilët kanë aftësinë t?ju ??bëjnë të humbni durimin sidomos në fushën profesionale. Një keqkuptim me një koleg mund të çojë në tension dhe diskutime të gjata. Me Hënën dhe Venusin në aspektin negativ nuk do të mungojnë arsyet e tensionit.

Akrepi

Pasja e Hënës në një aspekt pozitiv do t’ju japë dritën jeshile për të zgjidhur disa probleme që janë shfaqur kohët e fundit . Në fushën profesionale do t’ju duhet të merreni me disa ndryshime të papritura, disa marrëveshje mund të kërcejnë.

Shigjetari

Fundjava që do të fillojë do të jetë shumë pozitive për ju të lindurit nga shenja. Në ditët e ardhshme me Diellin në formë të mirë, dëshira për të dashur mund të kthehet. Edhe në fushën profesionale mund të përfitoni nga ndikimi i mirë i Saturnit. Në pjesën e dytë të dhjetorit do të jetë e mundur të hiqni kënaqësi të mëdha.

Bricjapi

Në dashuri, dikush po përjeton një situatë të paqartë ose disi komplekse. Ndoshta disa dyshime po shfaqen drejt partnerit. Në fushën profesionale, ka të ngjarë që dikush të përpiqet të fusë një folës në timon. Yjet këshillojnë t?i marrin gjërat kokë më kokë . Ndonjëherë është më mirë të përballeni me gjërat edhe në mënyrën e vështirë.

Më në fund është e mundur të keni një takim të këndshëm ose të gjeni njerëz me të cilët keni humbur kontaktin. Në punë jeni shumë agresiv dhe i vendosur dhe mbase është koha edhe për të marrë vendime të rëndësishme. Nuk është e sigurt që nuk do të hasni pengesa por tani është koha e duhur për t?i përballuar ato.

Peshqit

Këto ditë ju mund të keni njohuri të mira për dashurinë dhe qartësi më të madhe për të bërë zgjedhje. Në punë, kolegët tuaj do të vlerësojnë punën tuaj dhe idetë tuaja dhe kjo do të jetë një burim i kënaqësisë së madhe për ju. Dikush mund të ndihmojë projektet tuaja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga