LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harresa dhe shpërqëndrimi/ Këto janë pikat e dobëta të këtyre shenjave të horoskopit

7 Nëntor 2020, 10:43, Horoskopi CNA
Harresa dhe shpërqëndrimi/ Këto janë pikat e dobëta

Peshorja

Ajo ka shumë aftësi të lavdërueshme, por mos e kërkoni që të mbajë përqendrimin e saj në nivele të larta për më shumë se disa minuta: shpërqendrimi i saj është i ngjashëm me harresën pasi ato priren të duken pak të përqendruara në kohë të ndryshme të ditës, duke harruar takimet dhe madje edhe objektet shumë lehtë.

Peshqit

Ata që i njohin e dinë mirë se Peshqit bëjnë gjëra me “kokën e tyre në re” të zhytur në një mijë mendime. Ky është një problem i rëndësishëm kur ata duhet të lidhen me njerëz që janë shumë më praktikë se ata edhe në mjediset më të rënda të punës.

Binjakët

Ata duan të mbajnë të zënë me një mijë aktivitete dhe gjithashtu janë shumë të kërkuar nga miqtë dhe të afërmit, pasi prania e tyre është shumë e mirëpritur, dhe në fushën profesionale puna shtesë duket se i stimulon ata jashtëzakonisht. Sidoqoftë, ata nuk mund të menaxhojnë gjithçka lehtë, duke lejuar që të mbingarkohen nga angazhimet, gjithmonë duke përfunduar duke lënë diçka në mes të rrugës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga